Tani Kurier Katowice

kg
dł. X szer. X wys.

Co zyskujesz?

Polecamy tanie usługi kurierskie w Katowice w cenie OBNIŻONEGO cennika, obowiązującego dla firm wysyłających paczki masowo.

  • płacisz do 70% mniej niż według standardowego cennika!
  • czekasz na odbiór przesyłki przez kuriera w wygodnym dla Ciebie terminie i miejscu, np. w biurze, domu czy mieszkaniu w przyszły czwartek
  • znasz cenę paczki przed wypełnieniem szczegółowych danych adresowych
  • zapłata za usługę on-line, nie musisz mieć gotówki!
  • drukujesz wypełniony druk, nic nie wypełniasz!
  • nie masz ograniczeń - możesz wysłać/nadać paletę, kopertę, paczkę lokalną lub przesyłkę międzynarodową
Tani Kurier Katowice

Katowice liderem w sektorze usług

Katowice to jedno z najważniejszych miast południowej Polski, należące w skład konurbacji górnośląskiej i będące jednocześnie jej największym miastem pod względem ludności. Górnośląski Okręg Przemysłowy na pewno nie funkcjonowałby tak sprawnie właśnie bez zasługi Katowic. W skali całego kraju Katowice to niezwykle ważne centrum handlowo-usługowe, z przeważającym udziałem działalności usługowej i produkcyjnej.

Kurier w Katowicach

Szybka realizacja przesyłek kurierskich cieszy się ogromną popularnością w każdym polskim mieście, również w Katowicach. Usługi tego typu, w tym tani kurier i wysyłki ekspresowe mają zatem w Katowicach szeroką gamę klientów. Jeśli do tego można nadać paczkę w łatwy sposób i bez stania w kolejce, zainteresowanie tego rodzaju usługami rośnie. Dla wszystkich często korzystających z usług wysyłania paczki, powstał w tym celu specjalny serwis GlobKurier.pl. Umożliwia on wycenę przesyłki za pomocą specjalnego formularza i zamówienia kuriera online, który przekaże ją na ręce adresata. Wszystko to przy użyciu Internetu na ekranie komputera czy telefonu i bez wychodzenia z domu!